AQUAHIT

AQUAHIT
Odporúčame
AQUAHIT
AQUAHIT
98,40 EUR 81,32 EUR bez DPH
Cena po registrácii :97,41 EUR s DPH
Zjistit dostupnost
Osobne v predajni:na vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
Kód0806559Záruka24 mesiacov

Blesková príprava k tréningu, mobilnosť záťaže, rôzne varianty úchopu a v neposlednom rade dokonalá skladovateľnosť, robia z Aquahitu výbornú mobilné pomôcku pre kondičný i hokejový tréning.

Výborne sa osvedčuje pri balančných cvičeniach, pri cvičeniach dynamickej sily, nácviku rovnováhy. Pri cvičení s vakom dochádza k javu zvanom funkčná impulzácia sily. Funkčné impulzácia je veľmi podobná javom, nastávajúcich pri riešení zložitých situácií v ľadovom hokeji (rýchla zmena smeru jazdy, neočakavateľné zarezanie korčule, záklon tela). Pozn K dostaniu iba v červenej farbe.

Cvičenie s AQUAHITEM je efektívne využívané v rade športových odvetviach, na úrovni slovenskej reprezentácie a dokonca aj v rehabilitačných zariadeniach.

Športy, ktoré využívajú aquahit - Futbal, hokej, atletika, cyklistika, zjazdové lyžovanie, klasické lyžovanie, biatlon, rýchlokorčuľovanie, zápas, džudo a mnoho ďalších športov.Jak nezamrznout v létě

Sezóna skončila, co teď? Je horko. Dovolená. Prázdniny. Svaly tajou a povolujou, hokejové dovednosti mrznou. Existuje mnoho způsobů, jak pojmout letní přípravu na příští hokejový rok. Dany Heatley rybaří na jachtě a pije pivo. Má to něco do sebe, nejste-li náchylní k mořské nemoci nebo kocovině. A nevadí-li člověku, že bude hrát ve čtvrté lajně. Buremu by to bylo vadilo. Ukázka Pavlova letního lenošení a s ním i jinak pojaté letní přípravy je k vidění zde.

Celý článek...
Brzdící padák

Jako zvíře

Hokej je zvláštní sport: Jeden – dva – tři rychlé kroky – stop! A zase pět zpátky – stop! Bodycheck – na zem – nahoru a dolů – sprint přes celé hřiště, střela – jdete střídat. Na lavičce se plaší srdce. Ve spáncích pulsuje, jako byste běželi maraton. Ledva se trochu uklidní – zpátky na led.

Celý článek...
Tovar, ktorý máme na sklade, dodáme našim zákazníkom spravidla do 48 hodín od objednania na akúkoľvek adresu na Slovensko!

 Cena za zásielku od 5 EUR, Dobierka 1 EUR

 

POZOR !! Cez Zásilkovnu nie je možno zasielať nadrozmerné zásielky. Len tovar s celkovými rozmermi do 100 cm (súčet všetkých strán zásielky v cm)

 

Nadrozmerné zásielky (hokejky, bránky, strelecké plochy, ...) zasielame iba prostredníctvom prepravných spoločností DPD a TOPTRANS. Cena za zásielku od 110, - podľa hmotnosti.

 

  Cena za zásielku od 13 EUR,  Dobierka 2 EUR

        Cena za zásielku od 10 EUR, Dobierka 2 EUR

Cena za prepravu DPD a TOPTRANS je vypočítaná podľa hmotnosti objednaného tovaru  (súčet všetkých objednaných produktov)

 

 

 

 

 

 

 

 

PopisDoprava