Core trainer

Core trainer
-26 %
Core trainer
Core trainer
Core trainer
Bežná cena s DPH 127,5 EUR 94,43 EUR 78,04 EUR bez DPH
Cena po registrácii :87,78 EUR s DPH
Zjistit dostupnost
Osobne v predajni:na vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
Kód0889664Záruka24 mesiacov

Core Trainer je tréningová pomôcka, vak s variabilným úchopom, napúšťacím ventilom a priehľadnou mierkou, vďaka ktorej máte prehľad o množstve napustenej vody. Takto kvalitné materiály a technické spracovanie môžete u podobných pomôcok hľadať iba s ťaží. Vďaka napúšťaciemu ventilu si sami zvolíte, koľko vody do Core Trainer napustíte (odporúčame 1-20 litrov). Pri vývoji Core Trainer sme sa zamerali na kvalitu použitých materiálov a technické spracovanie, ktoré nás pri podobných produktov iritovalo a zbytočne znižovalo životnosť pomôcok.

Telo Core Trainer je vyrobené z materiálu používaného napríklad pri výrobe kvalitných českých raftov. Core trainer je vďaka vlastnostiam použitých materiálu veľmi odolný proti predratiu pri tréningu na drsné tartanové dráhe alebo v prírode. Vertikálne aj horizontálne madlá sú opäť vyrobená zo záťažových materiálu, ktorá si pri vývoji chválila celá rada užívateľov. Vďaka použitému ventilu možno do Core Trainer napúšťať vodu, podľa potreby a zdatnosti cvičencov.

V prípade potreby, môžete vodu vypustiť a Core Trainer zložiť a opätovne napustiť požadované množstvo vody, túto vlastnosť ocenia hlavne tréneri, pri premiestňovaní sa z jedného športoviská na druhé alebo pri organizácii sústredenia.

Core Trainer používa široká škála športovcov, ako sú hráči ľadového hokeja, atléti, tenisti, golfisti, basketbalista, futbalisti, hádzanári, boxeri, UFC zápasníci a atléti cvičiaci CROSS FIT. Oslovilo nás tiež niekoľko fyzioterapeutov, ktorí Core Trainer využívajú vo svojej praxi.

Core, inými slovami telesné jadro alebo stred tela, je odborne definovaný ako bedro - bedra - panvové komplex (LPHC), hrudná chrbtica a krčnú chrbticu. Mnoho autorov definuje telesnej jadro ako množstvo rôznych svalov, ktoré stabilizujú polohu a pohyb panvy a chrbtice. Za telesné jadro považujú oblasť, kde sa v pokojnom postoji nachádza ťažisko a sú v ňom začali všetky pohyby, preto by mal byť tréning CORE základným pilierom všetkých cvičení. Svaly hlbokého stabilizačného systému tvorí základ tzv. Core systému.

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava