FLORBAL

Florbal je na Slovensku stále populárnejším športom as jeho obľúbenosťou rastie aj dopyt po florbalové výstroji. My v žiadnom prípade nezostávame pozadu a prinášame vám prehľadnú a ucelenú ponuku florbalového vybavenia , s ktorým si florbal užijete a stanete sa oporou pre svoj ​​tím .

V prípade hráčov v poli je výber florbalovej výstroje úplnou hračkou. Dôležitá je predovšetkým kvalitná halová obuv a nesmie chýbať ani florbalová hokejka. Ostatne výber florbalové hokejky je asi najväčšiou témou, a preto sme do našej ponuky zahrnuli len také hokejky, o ktorých vieme, že vždy splní to, čo sa od nich očakáva. Ak chcete mať svoju výbavu naozaj kompletnú, potom by ste nemali minúť vaky na florbalové hokejky , loptičkya ďalšie vybavenie, vďaka ktorému sa vám bude hrať čo najpríjemnejšie .

Florbalová výstroj aj pre brankára

Rovnako ako v hokeji, je aj vo florbale postava brankára absolútne kľúčová pre úspech celého tímu. A brankár by samozrejme mal byť kvalitne vybavený , preto v našej bohatej ponuke nezabúdame ani na florbalovú výstroj pre brankára . Či už to sú chrániče , špeciálne nohavice , masky alebo čokoľvek iného čo brankár potrebuje, môžete sa vždy na tím HokejFloryk.cz spoľahnúť.