FLORBALOVÉ ČEPELE a SHAFTY

Florbalové čepele radíme medzi veľmi horúci tovar , ktorý sa u nás moc neohreje. Každý florbalista má totiž rád určitý druh čepele alebo preferuje iba jednu značku, alebo je skrátka a dobre zvyknutý len na jednu jedinú čepeľ. Práve preto je naša ponuka florbalových čepeľou tak široká, aby si u nás vybral naozaj každý, bez ohľadu na to, aké preferencie má.

Florbalové čepele Salming disponujú ohromnú kvalitú

V našej ponuke môžete vyberať predovšetkým florbalové čepele Salming , o ktorých môžeme s pokojným srdcom povedať, že sa radí k tomu najkvalitnejšiemu florbalovému vybavenia vôbec. Ak si chcete svoju hokejku zostaviť presne podľa seba, môžeme odporučiť aj tzv shafty, čo sú v podstate florbalové hokejky bez čepele. Niekto to má skrátka a dobre rád a nad výberom svojej hokejky chce mať absolútnu kontrolu.

Či už sa radíte medzi akékoľvek hráča, môžete sa na nás spoľahnúť. A to nielen šírkou našej ponuky, ale aj naším profesionálnym prístupom a špičkovým poradenstvom . Poradíme vám so všetkým a navyše to urobíme s veľkou radosťou a zápalom, pretože podporujeme všetkých športovcov a máme radosť z ich kvalitných výkonov.

Zobrazit:
FarbaVarianta
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:4 produkty
SALMING Salming Blade EVO
Dostupné veľkosti:
11" 12"
Skladom
0 EUR0 EUR bez DPH
SALMING Salming Blade EVO
Skladom ext.
19,39 EUR16,03 EUR bez DPH
SALMING Salming Blade EVO
Skladom ext.
19,39 EUR16,03 EUR bez DPH
SALMING Salming Blade EVO
Zjistit dostupnost
11,62 EUR9,60 EUR bez DPH