FLORBALOVÉ ČEPELE a SHAFTY

Florbalové čepele radíme medzi veľmi horúci tovar , ktorý sa u nás moc neohreje. Každý florbalista má totiž rád určitý druh čepele alebo preferuje iba jednu značku, alebo je skrátka a dobre zvyknutý len na jednu jedinú čepeľ. Práve preto je naša ponuka florbalových čepeľou tak široká, aby si u nás vybral naozaj každý, bez ohľadu na to, aké preferencie má.

Florbalové čepele Salming disponujú ohromnú kvalitú

V našej ponuke môžete vyberať predovšetkým florbalové čepele Salming , o ktorých môžeme s pokojným srdcom povedať, že sa radí k tomu najkvalitnejšiemu florbalovému vybavenia vôbec. Ak si chcete svoju hokejku zostaviť presne podľa seba, môžeme odporučiť aj tzv shafty, čo sú v podstate florbalové hokejky bez čepele. Niekto to má skrátka a dobre rád a nad výberom svojej hokejky chce mať absolútnu kontrolu.

Či už sa radíte medzi akékoľvek hráča, môžete sa na nás spoľahnúť. A to nielen šírkou našej ponuky, ale aj naším profesionálnym prístupom a špičkovým poradenstvom . Poradíme vám so všetkým a navyše to urobíme s veľkou radosťou a zápalom, pretože podporujeme všetkých športovcov a máme radosť z ich kvalitných výkonov.

Filtrovanie
Podrobné hľadanieCena
Hľadať v kategórii
Hľadať v kategóriiHľadaťKde hľadať:
0 produktov