FLORBALOVÉ ČEPELE a SHAFTY

Florbalové čepele radíme medzi veľmi horúci tovar , ktorý sa u nás moc neohreje. Každý florbalista má totiž rád určitý druh čepele alebo preferuje iba jednu značku, alebo je skrátka a dobre zvyknutý len na jednu jedinú čepeľ. Práve preto je naša ponuka florbalových čepeľou tak široká, aby si u nás vybral naozaj každý, bez ohľadu na to, aké preferencie má.

Florbalové čepele Salming disponujú ohromnú kvalitú

V našej ponuke môžete vyberať predovšetkým florbalové čepele Salming , o ktorých môžeme s pokojným srdcom povedať, že sa radí k tomu najkvalitnejšiemu florbalovému vybavenia vôbec. Ak si chcete svoju hokejku zostaviť presne podľa seba, môžeme odporučiť aj tzv shafty, čo sú v podstate florbalové hokejky bez čepele. Niekto to má skrátka a dobre rád a nad výberom svojej hokejky chce mať absolútnu kontrolu.

Či už sa radíte medzi akékoľvek hráča, môžete sa na nás spoľahnúť. A to nielen šírkou našej ponuky, ale aj naším profesionálnym prístupom a špičkovým poradenstvom . Poradíme vám so všetkým a navyše to urobíme s veľkou radosťou a zápalom, pretože podporujeme všetkých športovcov a máme radosť z ich kvalitných výkonov.

Zobrazit:
FarbaVarianta
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:3 produkty
SALMING Salming Blade EVO
Dostupné veľkosti:
11" 12" 13"
Skladom
7,34 EUR6,07 EUR bez DPH
SALMING Salming Blade EVO
Skladom ext.
19,38 EUR16,02 EUR bez DPH
SALMING Salming Blade EVO
Zjistit dostupnost
11,61 EUR9,60 EUR bez DPH