Korčule BAUER Supreme 1S Sr (1048606), šírka EE, 8.0

Korčule BAUER Supreme 1S Sr (1048606), šírka EE, 8.0
-32 %
Bežná cena s DPH 894,4 EUR 607,4 EUR 502,0 EUR bez DPH
Skladom
Osobne v predajni:ZajtraPrepravnou spoločnosťou:22. júna
Kód12698-5-1PN12698VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov

Novinka roku 2016 na trhu s korčuľami to sú Supreme 1S!

Nové korčule Bauer Supreme 1S sú vyrobené z 3D tvarovaného Titanium Curve kompozitu, ktorý je doplnený hornou hranou Total Edge Comfort. Titanium Curve kompozit je inovatívny novo navrhnutý materiál, ktorý zlepšuje korčule v kľúčových aspektoch ako sú odolnosť a nízka váha.

 

Výstelka korčúľ Bauer Supreme 1S je z polyesteru 37.5, táto látka s nano technológiou pracuje spoločne s vaším telom na tom, aby vaše nohy zostali suché v priebehu celej hry. V oblasti členku nájdeme tzv. Penu s pamäťou, ktorá pridá na komfortu v korčuli, tým že sa dokonale prispôsobí tvaru vašej nohy.

Jednodielny plastový systém šnurovania vybavený zámkom na šnúrky - Injected Stability Lacing System, celkovo zlepšil flexibilitu korčule pri pohybe vpred a maximalizuje kontrolu nad vaším korčuľovaním.

Revolučný novinkou, ktorú nenájdete na žiadne iné korčuli na trhu je možnosť upravenia si tvrdosti zadné opierky nohy a to pomocou ľahko vynimatelné vložky. Máte na výber z troch tvrdosťou a je teda len na vás ako si korčule prispôsobíte svojmu štýlu korčuľovania.

 

V korčuľu je plstený jazyk 52oz / 40oz s komfortnými vypchávkami a aj tu nájdeme systém výberu tvrdosti jazyka C-FLEX. Táto technológia vám umožní naozaj hlboké odrazy pre maximálnu akceleráciu.

Vnútorná strana jazyka je taktiež potiahnutá látkou s technológiou 37.5.

Súčasťou týchto korčúľ je revolučný nová vložka Bauer Speed ​​Plate, ktorá sa po zahriatí a vložení do korčule spoločne s nohou dokonale prispôsobí tvaru vášho chodidla, teda v kombinácii s 3D tvarovateľným kompozitom si môžete korčule prispôsobiť tvaru nohy doslova na mieru.

Podrážka korčule Bauer Supreme 1S je vyrobená z ultra ľahkého kompozitu s ventilačnými otvormi, ktorá vám umožní preniesť maximálne množstvo energie z vášho odrazu. Ventilačné otvory zvýši komfort v korčuli vďaka dostatočnému prevzdušnenie.

 

Korčule je osadená holdre TUUK Lightspeed Edge s nožom Tuuk LS4 z nerezovej ľahkej odolnej ocele. 3mm extra výšky znamená agresívnejší uhol v náklone, čo skracuje polomer otáčky. TUUK Lightspeed Edge je vybavený systémom rýchlej výmeny noža, takže počas jedného striedania môžete byť späť v hre.

Korčule si môžete vyskúšať a zakúpiť v predajniach Bauer Hockey Shop .

 

RadSupreme
Variantašířka EE
Veľkosť8.0
VýrobcaBauer

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava