Lakte Vapor 1X Sr

Lakte Vapor 1X Sr
-26 %
Vyberte variantu
Veľkosť
LZistiť dostupnosť
Bežná cena s DPH 122,4 EUR 90,88 EUR 75,11 EUR bez DPH
Cena po registrácii :89,58 EUR s DPH
Zistiť dostupnosť
Osobne v predajni:na vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
Kód12824-3-1PN12824VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov
Táto výstroj je unikátny predovšetkým svojou váhou, ktorá je najnižšia v celej histórii značky Bauer. Vďaka unikátnemu spojeniu kompozitu Curv®, ktorý sa používa na výrobu top modelov korčúľ značky Bauer, a ľahkej peny Aerolite, výstroj maximálne chráni v kľúčových oblastiach tela pričom váha výstroja je redukovaná na minimum. Nielen váhou je táto výstroj unikátny, ale aj v systéme odparovaniu vlhkosti nájdeme revolučnou spojenie dvoch technológií a to polyesteru 37,5 a pórovitého materiálu Transfer Mesh. Toto spojenie zaistí lepšie prúdenie vzduchu, vďaka ktorému bude tvoje telo voľne dýchať, čím bude chladnejšie a tým pádom aj pripravenejší podať lepší výkon.
 
Výstroj Vapor má skosený strih, teda širšiu hornú časť a štandardné spodnú časť chráničov holení a lakťov . Uchytenie chráničov pomocou systému Free Flex zabezpečí pohyb chrániča súbežne s pohybom hráčov, teda maximálnu mobilitu. Môžeš sa spoľahnúť, že ťa tieto chrániče nebudú nijako negatívne obmedzovať v pohybe počas hry. Správne zakotvenie lakťa v chráničmi je podporené aj špeciálne vnútorné všitou výstelkou, do ktorej lakeť dokonale zapadne.
 
TypSenior
VeľkosťL
VýrobcaBauer

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava