Nohavice Winnwell GX-4 SR

Nohavice Winnwell GX-4 SR
-36 %
Vyberte variantu
Farba
červenáZjistit dostupnost
čiernaZjistit dostupnost
tmavě modráZjistit dostupnost
Bežná cena s DPH 29,18 EUR 18,59 EUR 15,36 EUR bez DPH
Cena po registrácii :18,39 EUR s DPH
Kód1116316PNp458VýrobcaWinnwellZáruka24 mesiacov
Seniorské hokejové nohavice pre hráčov základného radu Winnwell GX4 SR. ľahké hokejové nohavice vhodné pre začiatočníkov a nenáročných hobby hráčov. Bezpečné nohavice seniorské kategória kanadskej značky Winnwell.

Seniorské hokejové nohavice pre hráčov základného radu Winnwell GX4 SR. Ľahké hokejové nohavice vhodné pre začiatočníkov a nenáročných hobby hráčov. Bezpečné nohavice hráčov seniorskej kategórie kanadskej značky Winnwell. Hokejové nohavice s technológiou NXT. Výhradným dovozcom kanadskej značky Winnwell Hockey pre SR je spoločnosť Hejduksport ! Všetok sortiment Winnwell teda máme skladom!

Technológia Cleansport NXT

Patentovaná technológia Cleansport NXT bola v minulých rokoch použitá iba u drahších modelov hokejovej výstroje Winnwell. V tomto roku je materiál s technológiou NXT tiež u chráničov radu GX-4. Čo dokáže technológia Cleansport NXT? Technológia pomáha udržať Vašu výstroj (v tomto prípade hokejovej nohavice) bez nežiaducich baktérií a zápachu. Cleansport NXT dokáže bezpečne a hlavne zdravotne odstrániť všetky baktérie, čím odstráni nežiaduci zápach z hokejovej výstroje.

Ako pracuje Cleansport NXT
  • Skrytá "spiace" vrstva priateľských mikróbov NXT nanesených impregnáciou na povrchu
  • Pri kontakte s organickými materiálmi sa tieto mikróby "prebudí" a začnú produkovať enzýmy.
  • Práca enzýmov je zničiť organické látky skôr než-li škodlivé baktérie
  • NXT mikróby sú do materiálu začlenené z rovnakého dôvodu ako u potravín. Práca priateľských mikróbov NXT je rýchlejší než-li práca tých škodlivých
Ak je materiál plne strávený:
  • Zostane iba voda a oxid uhličitý
  • Enzýmy nie sú biologicky rozložiteľné a zmizne
  • Rodičovské mikróby zostanú viazané na nanesenom povrchu
VýrobcaWinnwell

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava