Palica Bauer NEXUS 1N Grip S'15 Sr 87 (1047350, -5), ľavé zahnutie, P92

Palica Bauer NEXUS 1N Grip S'15 Sr 87 (1047350, -5), ľavé zahnutie, P92
-22 %
Bežná cena s DPH 251,5 EUR 195,2 EUR 161,3 EUR bez DPH
Cena po registrácii :183,0 EUR s DPH
Skladom
Osobne v predajni:27. septembraPrepravnou spoločnosťou:29. septembra
Kód11996-5-1PN11996VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov

Seniorská hokejka Nexus 1N v tvrdosti 87.

Hokejka 1N je skutočne vyrobená z jedného dielu, tak ako ostatné top modely Bauer (Vapor 1X a Supreme MX3). Tohto je dosahované vďaka výrobnému procesu, ktorý sa nazýva MONOCOMP Technology, ktorý odstraňuje prekrývanie vrstiev spojivá a peny čím redukuje váhu a optimalizuje vyváženie palice. Ďalšie prednosti, ktoré nájdeme, iba na top modeloch značky Bauer sú Textreme a Elasti technológie. Textreme je ultra ľahký a pevný karbón, ktorý je o 20% ľahší ako tradičné karbón. Výsledkom použitia tohto materiálu je redukcia váhy pri dodržaní tradičnej pevnosti. Elasti je systém pojenie karbónových vrstiev, ktorý posilňuje odolnosť palice, tým že obmedzuje vznik mikrotrhlín materiálu, ktoré vznikajú na palici pri hre (kontakt s palicou protihráča, nárazmi puku). Vďaka tomu sa predlžuje životnosť palice.

 

 

 

Len u hokejok z novej rady Nexus nájdeme technológie: Sweet Spot, NEXUS TRU Mid-Kick, Power Shaft a čepeľ POWER SENSE 2. Všetky tieto technológie dohromady tvoria celok, ktorý ti umožní strieľať smrteľne presne aj prihrávať priamo na čepeľ tvojim spoluhráčom a vypúšťať z hokejky naozaj tvrdé strely.

 

 

Vďaka Sweet Spot technológii dochádza k hladkému prenosu energie z rúk do hokejky, toho je dosiahnuté špeciálnou úpravou karbónových vlákien. Bod ohybu v strednej časti palice dokonale reaguje na pozíciu tvojich rúk, počas strely. Tým pádom vystrelíš, tak ako chceš aj v nie celkom optimálnych pozíciách pre strelu. Hranatý shaft s dvojitým konkávnym prehnutím tzv. Power Shaft, tento typ shaftu nájdeme napríklad aj u hokejok z radu Supreme, je navrhnutý tak, aby minimalizoval vychýlenie palice prí strele z náprahu.

 

 

Jednou z najdôležitejších častí hokejky 1N teda to, čo ju robí oproti ostatným jedinečnou, je jej čepeľ POWER SENSE 2, ktorá bola skonštruovaná pomocou najnovšieho tipu technológie SENSE. Zdokonalený proces nanášania vrstiev SENSE a ich prepojenie s karbónovými vláknami Textreme na vonkajšej časti čepele redukuje váhu na minimum a ponúka dokonalý balanc.

 

Hokejka NEXUS 1N ti pomôže vždy presne zamieriť a poslať puk tam kam chceš a vďaka tomu môžeš byť na ľade lepším a platnejším hráčom.

 

TypSenior
VariantaLevá (levá ruka dole)
VeľkosťP92
VýrobcaBauer
RadNexus

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava