Seniorské korčule BAUER BTH18 SUPREME S29 10.0, D

Seniorské korčule BAUER BTH18 SUPREME S29 10.0, D
-20 %
Seniorské korčule BAUER BTH18 SUPREME S29 10.0, D
Seniorské korčule BAUER BTH18 SUPREME S29 10.0, D
Seniorské korčule BAUER BTH18 SUPREME S29 10.0, D
Seniorské korčule BAUER BTH18 SUPREME S29 10.0, D
Seniorské korčule BAUER BTH18 SUPREME S29 10.0, D
Bežná cena s DPH 385,3 EUR 308,7 EUR 255,1 EUR bez DPH
Cena po registrácii :301,8 EUR s DPH
Skladom
Osobne v predajni:25. októbraPrepravnou spoločnosťou:26. októbra
Kód0955094VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov

Korčule Bauer Supreme S 29 Senior

Model S29 z novej rady korčúľ Supreme je vhodný pre výkonnostných hokejistov do úrovne druhej ligy či krajského prebor, teda tento model použitými materiálmi a kvalitou spracovania vydržia vysokú hernú intenzitu. Korčule S29 sú aj skvelou voľbou pre hobby hráča či hráčov z mládežníckych kategórií, ktorí chcú vysoko kvalitné korčule, ale nechcú investovať do najvyšších modelov.

Podľa použitých materiálnych a technoligií je model S29 na úrovni medzi predchádzajúcimi modelmi S170 a S180, viac sa však blíži modelu S170.

Korčule Supreme sú charakteriskické anatomickým tvarom, ktorý precízne obopína nohu hráča a tým zaisťuje maximálny komfort a dokonalý prenos energie pri korčuľovaní. Tvar korčule je špeciálne navrhnutie na strednej výšku priehlavku, hĺbku päty a obvod členku.

  • modelové číslo: 1052955
  • nástupca modelov: Supreme S170 (180), 170 (180), ONE.7 (8)
  • hmotnosť: 820 g (8D)
  • hráčska úroveň: Performance
  • tepelná tvarovateľnosť: Áno

 


Vlastnosti v číslach

Tepelná tvarovateľnosť - 9/10

Odvíja sa od vonkajšieho materiálu a vnútorných pien. Čím vyššia je hodnotenie tým sa korčule lepšie prispôsobí nohe hráča.

Bočné podpora - 7/10

Závisí na kombináciu materiálu topánky a spôsobu spracovania. Čím vyššia je hodnotenie tým vyššia je tvrdosť topánky zo strany na stranu.

Ohnutie korčule - 9/10

Závisí od miery ohnutie korčule smerom vpred. Čím vyššia je hodnotenie tým viac energie je potrebné pre ohnutie do uhla 45 °.

Torzná tuhosť - 7/10

Odvíja sa od kombinácie materiálu topánky, spracovanie a opory vložky. Čím vyššia je hodnotenie tým menej sa korčule pne a nedochádza tak k strate energie pri korčuľovaní.

 

Materiál skeletu - Vstrekované jadro z kompozitových váken zvyšuje bočnú podporu a torznú tuhosť. Ľahký materiál navrhnutý pre optimálny ohyb a pokročilé tepelné tvarovanie.

Jazyk - Dvojdielny plstený jazyk poskytuje pokročilý komfort. Tvrdený integrovaný chránič priehlavku zaručuje prémiovú ochranu.

Výstelka - Mäkký vodeodpudivý materiál výstelky maximalizuje komfort.

Nôž - Oceľ strednej úrovne s vylepšenou odolnosťou. Leštený povrch pre prémiové vlastnosti pri sklze.

Podrážka - Základ z karonových vlákien zapustený do tvrdého plastu TPU, zvyšuje torznú tuhosť a uspokojivo sa vysporiadava s pnutím korčule.

 

Vložka - Základňa z peny Mid-density poskytuje rovnováhu medzi komfortom a výkonnosťou. Nanesený grip zlepšuje uchytenie päty v korčuli.

 

Holder - holder TUUK z ľahkého a vysoko odolného plastu. Patentovaný Edge systém pre veľmi jednoduchú a rýchlu výmenu nožov.

ŠírkaD
Veľkosť10.0
VýrobcaBauer

Tovar, ktorý máme na sklade, dodáme našim zákazníkom spravidla do 48 hodín od objednania na akúkoľvek adresu na Slovensko!

 Cena za zásielku od 5 EUR, Dobierka 1 EUR

 

POZOR !! Cez Zásilkovnu nie je možno zasielať nadrozmerné zásielky. Len tovar s celkovými rozmermi do 100 cm (súčet všetkých strán zásielky v cm)

 

Nadrozmerné zásielky (hokejky, bránky, strelecké plochy, ...) zasielame iba prostredníctvom prepravných spoločností DPD a TOPTRANS. Cena za zásielku od 110, - podľa hmotnosti.

 

  Cena za zásielku od 13 EUR,  Dobierka 2 EUR

        Cena za zásielku od 10 EUR, Dobierka 2 EUR

Cena za prepravu DPD a TOPTRANS je vypočítaná podľa hmotnosti objednaného tovaru  (súčet všetkých objednaných produktov)

 

 

 

 

 

 

 

 

PopisDoprava