Seniorské korčule BAUER S18 SUPREME S25 SKATE - SR 11

Seniorské korčule BAUER S18 SUPREME S25 SKATE - SR 11
-30 %
Seniorské korčule BAUER S18 SUPREME S25 SKATE - SR 11
Seniorské korčule BAUER S18 SUPREME S25 SKATE - SR 11
Seniorské korčule BAUER S18 SUPREME S25 SKATE - SR 11
Seniorské korčule BAUER S18 SUPREME S25 SKATE - SR 11
Seniorské korčule BAUER S18 SUPREME S25 SKATE - SR 11
Seniorské korčule BAUER S18 SUPREME S25 SKATE - SR 11
Bežná cena s DPH 194,9 EUR 136,4 EUR 112,7 EUR bez DPH
Cena po registrácii :126,7 EUR s DPH
Skladom
Osobne v predajni:ZajtraPrepravnou spoločnosťou:26. októbra
Kód0959364VýrobcaBauerZáruka24 mesiacov

Korčule Bauer Supreme S 25 Senior

Základný model radu Supreme. Ideálne korčule pre začínajúcich hokejistov. Ak chcete hrať hokej v zodpovedajúcich korčuliach ako z pohľadu kvality materiálu, tak i spôsobom spracovania, je tento model tým pravým odrazovým mostíkom medzi naozaj "hokejové korčule". Hráte Ak hokej na vyššej úrovni ako herné kvalitou alebo intenzitou tréningov, tak by sme odporučili vyššie modely korčúľ.

Korčule Supreme sú charakteriskické anatomickým tvarom, ktorý precízne obopína nohu hráča a tým zaisťuje maximálny komfort a dokonalý prenos energie pri korčuľovaní. Tvar korčule je špeciálne navrhnutie na strednej výšku priehlavku, hĺbku päty a obvod členku.

  • modelové číslo: 1052951
  • nástupca modelov: Supreme S150, 150, ONE.5
  • hmotnosť: 745 g (8D)
  • hráčska úroveň: Rekreačné
  • tepelná tvarovateľnosť: Áno

 


Vlastnosti v číslach

Tepelná tvarovateľnosť - 7/10

Odvíja sa od vonkajšieho materiálu a vnútorných pien. Čím vyššia je hodnotenie tým sa korčule lepšie prispôsobí nohe hráča.

Bočné podpora - 5/10

Závisí na kombináciu materiálu topánky a spôsobu spracovania. Čím vyššia je hodnotenie tým vyššia je tvrdosť topánky zo strany na stranu.

Ohnutie korčule - 7/10

Závisí od miery ohnutie korčule smerom vpred. Čím vyššia je hodnotenie tým viac energie je potrebné pre ohnutie do uhla 45 °.

Torzná tuhosť - 5/10

Odvíja sa od kombinácie materiálu topánky, spracovanie a opory vložky. Čím vyššia je hodnotenie tým menej sa korčule pne a nedochádza tak k strate energie pri korčuľovaní.


 

Materiál skeletu - Vstrekované jadro Trueform z lekého, ale pritom pevného polyuretánového materiálu. Navrhnutý pre optimálnu oporu nohy a štrukturálne tepelné tvarovanie. zvyšuje bočnú podporu a torznú tuhosť.


 

Jazyk - Dvojdielny plstený jazyk (48 oz) poskytuje pokročilý komfort. Integrovaný chránič priehlavku zaručuje dostatočnú orchranu. (Mäkšia ako pri modeli S27)


 

Výstelka - Mäkká výstelka z mikrovlákna, ktorá maximalizuje komfort


 

Nôž - Oceľ strednej úrovne s overenou prémiovou odolnosťou. Štandardná výška profilu, predná a zadná časť předkonturována.


 

Podrážka - Podrážka je vyrobená z mäkšieho plastu TPR, ktorý je ideálny pre začiatočníkov a stredne pokročilých hráčov.


 

Vložka - Základňa z peny Mid-density poskytuje rovnováhu medzi komfortom a výkonnosťou.


 

Holder - holder TUUK z ľahkého a vysoko odolného plastu. Nedisponuje funkciou Edge, nože sú vymeniteľné iba po odnýtování HOLDER.


 

 

Veľkosť11
VýrobcaBauer

Tovar, ktorý máme na sklade, dodáme našim zákazníkom spravidla do 48 hodín od objednania na akúkoľvek adresu na Slovensko!

 Cena za zásielku od 5 EUR, Dobierka 1 EUR

 

POZOR !! Cez Zásilkovnu nie je možno zasielať nadrozmerné zásielky. Len tovar s celkovými rozmermi do 100 cm (súčet všetkých strán zásielky v cm)

 

Nadrozmerné zásielky (hokejky, bránky, strelecké plochy, ...) zasielame iba prostredníctvom prepravných spoločností DPD a TOPTRANS. Cena za zásielku od 110, - podľa hmotnosti.

 

  Cena za zásielku od 13 EUR,  Dobierka 2 EUR

        Cena za zásielku od 10 EUR, Dobierka 2 EUR

Cena za prepravu DPD a TOPTRANS je vypočítaná podľa hmotnosti objednaného tovaru  (súčet všetkých objednaných produktov)

 

 

 

 

 

 

 

 

PopisDoprava