Taliansky chránič ramien

Ako by odprisahal Luis Suárez, dostať ramenom do zubov sakramentsky bolí. Ako by potvrdil Giorgio Chiellini, dostať zubami do ramena bolí viac.

Au au au!

Tohle pozná nielen Giorgio (alebo Luis) ...
Vŕzganie rozhoupaného chrupu nie je príjemné. Pred zápasom je možné upokojiť sa báchorkou, že keď vypadne pár zubov, možno ich natlačiť späť as trochou šťastia sa zas "ujmú", ale Keď mu zúbky hrká na ľade, báchorky neúčinkujú a - na ľade možno konieckoncov nájsť len také zuby, ktoré vám za hľadanie nestojí.

chrániče zubov Shock Doctor

Ak máte biele zuby

Shock Doctor vám ich udrží v puse. Viacvrstvová konštrukcia odkláňa energiu nárazu z popredných na menej zraniteľné zadné zuby. Znižuje riziko tržných rán, otrasu mozgu a poškodenie čeľustného kĺbu. Vykrojenie chrániče umožňuje dýchať ústami i s úplným zhryzom - v najvypätejších fáze hry.

Pevný rám chráni pred nárazmi.

Vnútorná vrstva z tvarovateľného gélu vám umožní chránič prispôsobiť vlastnému dentálnemu typu.

Aby vás chránič chránil

Vyberte správnu veľkosť a chránič dotvarujte. Shock Doctor je k dostaniu o veľkosti Youth (do veku desiatich rokov) a Adult (od jedenástich vyššie). Drobným chrupom a úzku čeľustí obdarení jedinci však môžu s chráničom veľkosti Youth dobruslit až k protéze. Obzvlášť, nechajú ak si vybrať osmičky (alebo im tieto pre úzku čeľusť ani nevyrastú).

Dotvarovanie chrániče

Prebieha v pohodlí domova. Potrebujete hrnček studenej a hrnček vriacej vody. Chránič vložte do vriacej vody. Po niekoľkých sekundách ho opatrne vytiahnite (najlepšie kuchyňskýma kliešťami, ktorými lovíte párky z kastróla). Chránič schlaďte v studenej vode - na chvíľu - aby nepálil, ale zároveň celkom stuhli.

Nasaďte ho na horné zuby.

prekúsne - ľahko - aby ste chránič prispôsobili horným zubom. Spodný rad by sa do neho zvonku mala mierne odtlačiť. Po vybratí schlaďte v studenej vode - tentoraz dotuha, aby ste zachovali získaný tvar. K ešte presnejšiemu dotvarovania proces zopakujte. K ochrane futbalového sveta potom presvedčte Luisa, aby si chránič Shock Doctor kúpil a dotvaroval taky.


Foto: Marc Methot / flickr.com