Tento článok smrdí

A čo? Správny chlap smrdieť má. To aspoň donedávna platilo. Míňať chlapíka cez štyridsať v počasí nad tridsať vyžadovalo zadržať dych a privrieť oči, aby vám do nich nevlétla niektorá z roja za ním tiahnucich múch.

Prečo by nemohol smrdieť článok?

Dnes

Doba je rovnaká, zmenil sa ľud. Keď chlapíka nad štyridsať v počasí cez tridsať míňam dnes, prechádzam rojom feromónov. Oči privierajú zasněním ... Z ktorého ma vyruší expresívne odkašľanie, ktorým dotyčný nenútene naznačil, že včera je včera a dnes smrdím ja.

Smrad je relatívny

Ľudia voňajú seba, svoje byty, autá, niekedy aj deti, mačky a psy. Čuch nám rozmaznala všadeprítomné vôňa a ucítiť obyčajný pach je ako zožrať feferoni po roku jedenie sladkostí. Nedošlo mi to, kým priateľka nepoznamenala, že mi smrdí nohy. Asi v tom bol plán. Keď som ako správny neandertálec uchopil nohu, aby som si hnedle přičichl, smrdela len ľahko a po stranách. Po stranách ju držali moje ...

Ruke.

Keď človek dá dole rukavicu, v ktorej sa predtým dve hodiny potil, sám necíti viac než obyčajný pach.

Lenže ...

Netrénovaný jedinec zvyknutý žiť v parfumérii cíti, že sa vzduchom šíria nepríjemné dusno zvaný smrad. A keď človek otvorí tašku s nedosušené výstrojom, ako by z nej vypustil ducha fazolačky minuloročných Vianoc.

Panika

Ešte že už nelížu Vitacit! Ako dlho páchne? Čo s tým? Ověšet sa voňavými stromčeky ako smradľavý vianočný strom - asi nie.

Šťastný koniec

Ruky mi prestali smrdieť ako nohy, keď som začal používať t Hockey Hands.Na výstroj striekame Odor Aid.Zo skrinky a tašky mi konečne prestali stúpať obláčiky zeleného dymu, keď som do nich umiestnil Sportsfresh. A teraz už voní aj tento článok.


Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies