V tejto veži nestraší

Grit HTSE Hockey Tower to môže sťažiť všetkým nevábným duchom, ktorí hrozia usadením v hokejovom batohu.

Hokejová taška Grit Hockey tower HTSE

Štvrtá generácia vzpriamenej tašky podišla v evolúcii hokejových batožin o pár krokov ďalej. Má plné právo držať svoj ​​spevnený úchop hore - a vy túto tašku zhora, ak chápete, že je asi tým najlepším, v čom možno ťahať hokejový údel. Seniorská variant má objem 242 litrov a na výšku / šírku / dĺžku merí 91x58x46 cm. Nie je to však len veľkosť, ktorú odstraší hokejových démonov.

Duchy doby minulej činí:

Hokejová taška Grit Hockey Tower HTSE

Z puchu

Ventilačnými prieduchy v zadnej stene prúdi čerstvý vzduch. Vyberateľný sieťovaný vak na vlhké zvršky uľahčí karanténu potenciálne nebezpečných zdrojov puchu.

Hokejová taška Grit Hockey Tower HTSE

Z neporiadku

Systém vnútorných priehradiek na helmu, korčule, chrániče, prezuvky, osobné veci a drobnejšie doplnky znemožňuje nežiaduce mixáž zvanú miz-maž. Blade-port na ľavej i pravej strane tašky umožní zaobísť sa bez poudre na hokejky.

Hokejová taška Grit Hockey Tower HTSE

Z prechladnutia pri prezúvaní do korčúľ

Vyklápací rohož na prezúvanie umožní nenachladnout.

Z hluku

Pár vymeniteľných terénnych koliesok ticho pradie - ako šelma pripravená k útoku.

Hokejová taška Grit Hockey Tower HTSE

Z uniformity

Odopínateľný grafický motív umožňuje doladiť si tašku podľa vlastného vkusu.

Z predčasných nákupov nových tašiek

Vďaka odolnému polyesteru, pevným zipsom a spevnené nepromokoavé základni s vami táto taška vydrží veľmi dlho, hoci ju nebudete rozmaznávať.

Hokejová taška Grit Hockey Tower HTSE

Zo zbytočne zaberaného miesta ... a zo strašidiel

Vďaka možnosti zložiť vnútorné vzpriamovače držiaky je možné tašku poskladať naplocho a zasunúť pod posteľ alebo uložiť do skrine, takže jej silueta nevystraší nikoho, kto sa bude predierať tmou vašej izby. Hoci sa hovorí, "môj dom, môj hrad" - A na hrade s vežou strážne strašidlo nezaškodí. Na druhú stranu už sa vlastné hokejové tašky nebudete báť ani vy.

Hokejová taška Grit Hockey Tower HTSE