Zabaľte to

Jak vybrat tašku na hokej?

igelitky sú z módy. Nie sú eko. Zle vetrajú. A pchať výstroj do nákupného vozíčku po babičke nie je riešením. Našťastie sú hokejovej firmy pripravené sa napakovať - a zbaliť nás na tašku.

Prečo neťahať bežný cestovný batoh

Nevetrá. Nie je dimenzovaný na hokej a rôznorodé množstvo vlhkých propriet. Keď v kabele nemáte dosť vreciek, aby ste správne uložili korčule, prilbu, chrániče, handry, dres, nohavice, návleky, uterák a pásky, jednoducho to všetko Mrskni do tej najväčšej. Doma vysypete mokrú hromadu pripomínajúce vzorku skládky. Je skoro o strach do nej siahnúť. S trochou šťastia to urobí mamička - alebo málo emancipovaná priateľka. V horšom prípade to urobíte sám.

V najhoršom prípade

Doma nerozhodnete vysypat nič. Batoh docestuje tam, kde je najľahšie sa mu vyhnúť. Dobre viete, že tam je - vaše vlhké tajomstvo - ale robíte všetko možné, aby ste ho nevidel - a necítil. S mokvajúcou popolnicou chodíte na tréning - az ju - a moment desivé pravdy odkladáte. V šatni sa to stratí. Doma schová. Výstroj trpí, ale čím dlhšie to trvá, tým ste smířenější. Stará výstroj to doklepe v džungli. Až obmeníte vercajk, začnete sa o neho poriadne starať, a - prisaháte - začnete tým, že kúpite hokejovú tašku, s ktorou to pôjde. Ale do tej doby ...

Stop!

Čo sa stalo? Cestovné batoh ruplo. Odišiel. Šmejd? Nepreklínaj ho - nebol na to stavaný. A vy ste to vedel. Strhal ste ho, vyčerpal a zabil. Modlite sa pre jeho plesnivú dušu. Ušetril vám fúru obeživa za novú výstroj. Časť teraz môžete využiť na nákup hokejovej tašky.

Taška je mŕtva, nech žije taška

A ona žije. Je-li hokejová, pravdepodobne ju vyrobili z nylonu alebo polyesteru, takže dýcha. Navyše má ventilované vrecká na korčule a veľa priehradiek, ktoré umožnia hokejovú výstroj ako sa patrí zložiť.

Ste mladý, navyše malý a nie ste brankár

Postačí stredne veľká ručná taška. Že ju ponesiete, vôbec nevadí - bude to warm-up pred tréningom a taky jeho dohra.

Ste veľký, ste brankár, alebo dokonca veľký brankár

Treba omrknúť krapet väčší batoh. V prípade veľkého brankára ten najväčší.

Ste ...

Bol ste ... Veľký hráč, a stále ste, ale - poznáte to - brada šedivejú, protéza je úplná a keď sa ohnete, v umelých kĺboch ​​praská. Pre hokejové šamanmi sú tu tašky na kolieskach.

Dieťa

Ocenia hokejový batoh. Na druhú stranu, dieťa láka pozerať do budúcnosti. Určite nie je márne kúpiť mu niečo väčšieho, než bezprostredne potrebuje. Väčšia taška, narozdiel od gigantických korčúľ, helmy alebo chráničov, hokejový vývoj dieťaťa neobmedzí - naopak. Len pozor, nech nadčasovosť nepřepísknete. Velebágl za dieťatom vyzerá ako nákladiak ťahaný oslom.

Postavou a vekom akýkoľvek - ste bordelár?

Opakujem: Hokejová taška má ventilované vrecká na korčule a veľa priehradiek ... Jež znemožní dovnútra len tak natriekať výstroj a potom ju nechať hniť. Jednak poriadne vetrá, druhak - a to je podstatnejšie - vás donúti veci riadne zabaliť. Čo vám uľahčí život. Aspon ten hokejový.