Hokejová bránka Merco TARGET skladací s postrannou sieťou 72"

Hokejová bránka Merco TARGET skladací s postrannou sieťou 72"
-11 %
Hokejová bránka Merco TARGET skladací s postrannou sieťou 72"
Hokejová bránka Merco TARGET skladací s postrannou sieťou 72"
Bežná cena s DPH 137,3 EUR 121,6 EUR 100,5 EUR bez DPH
Skladom
Osobne v predajni:27. septembraPrepravnou spoločnosťou:29. septembra
Kód0901072VýrobcaMERCOZáruka24 mesiacov

Skladací hokejová bránka Merco Target je výnimočná tréningová pomôcka na slovenskom trhu. Kvalitné hokejová bránka zo štyri centimetre široké oceľovej konštrukcie je doplnená o ochrannej siete, takže už nemusíte brať na nikoho ohľad, ani naháňať puky do okolia a môžete sa plne venovať nácviku presnosti streľby. Keďže sa jedná iba o tréningovú bránku, je nutné počítať s tým, že pri tvrdých strelách dospelých hráčov sa môžu na konštrukciu objaviť drobné preliačiny, alebo pozostatky od nárazu pukov, ktoré sú ale len otázkou vzhľadu a na funkčnosti bránky nič nemení.

 

Ďalším vylepšením sú záchytné siete vo všetkých rohoch bránky, takže ani tu nehrozí, že by sa vám puky odkotúľalo a navyše budete mať perfektný prehľad o presnosti zakončenie. Ako už z názvu vyplýva, bránka je skladací a to pomocou špeciálneho zacvakávacího systému, takže bránku nielenže zložíte na ľahko uskladnitelný veľkosť, ale navyše to dokážete bez toho, že by ste so sebou nosili tašku s náradím. Ak chcete teda, aby z vás bol skvelý strelec, určite si zaobstarajte skladací hokejovú
bránku Merco Target.

Pri výrobe tejto bránky nedošlo k nanesení základnej farvy a vrstva vrchnej emailovej farvy bez podkladu z konštrukcie opadává. Z tohoto dovodu jsme tuto branku zariadili do kategorie 2. jakosti a výrazne znížili jej cenu. Na túto závadu sa nevťahuje REKLAMÁCIA.

VýrobcaMERCO

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava