UNDER ARMOUR

Under Armour je predovšetkým o výkonu - či už v tréningu alebo zápase, v žeravom horku alebo treskúcej zime. Vďaka inovatívnej technológii pomôže oblečenie Under Armour každému športovcovi zvýšiť jeho silu - bez ohľadu na druh športu. Funkčné oblečenie Under Armour udržuje telo v suchu a teple. Oblečenie Under Armour zaistí všetkým športovcom bezkonkurenčný výkon a je určené pre športovcov všetkých generácií. V našom e-shope www.hokejfloryk.sk vám ponúkame pánske kompresné prádlo, pánske tričká, pánske mikiny a doplnky. Skrátka neprídu ani ženy, pre ktoré máme v ponuke dámske športové podprsenky, dámske tričká a mikiny v neposlednom rade aj veľa doplnkov napríklad čiapky, opasky, rukavice a mnoho ďalšieho od svetoznámej Americkej značky Under Armour. Vďaka našej rozsiahlej a pravidelne aktualizovanej rade ste ideálne vybavení pre každý šport. Využite našich skúseností so značkou a objavte neprekonateľné funkčné vlastnosti značky Under Armour.

 

Tovar, ktorý máme na sklade dodáme našim zákazníkom spravidla do 48 hodín od objednania na akúkoľvek adresu na Slovensko!

Pri zadaní objednávky do 10.00 v pracovný deň - odosielame ihneď. Pri objednaní po 10.00 tovaru odosielame ďalší pracovný deň. 

Výber dopravcu:

Tovar zasielame prostredníctvom prepravnej firmy TOPTRANS, DPD a prepravnou službou Zásilkovna. Bežný rozvozový čas u tejto dopravy je od 8 do 18 hodín, každý všedný deň. Záleží len na Vás, na akú adresu si Vami objednaný tovar necháte doručiť. Prepravca zaručuje oznámenia telefonicky alebo formou sms v deň doručenia zásielky. Vodič prepravnej spoločnosti Vás vždy pred samotným doručením bude kontaktovať a dohodne sa s vami na bližšom čase dodávky, ktorý Vám bude viac vyhovovať. V prípade, že nebudete na zvolenej adrese prítomní, dopravca Vám zanechá oznámenie o doručení, v ktorom nájdete kontakt na doručujúcej depo pre upresnenie druhého bezplatného doručenia.

 

Sledovanie zásielok:

Akonáhle vybraný dopravca prevezme Vašu zásielku na prepravu, obdržíte prostredníctvom SMS alebo e-mailu prepravné kód zásielky. Zadaním kódu do systému sledovania ľahko zistíte, kde sa zásielka práve nachádza alebo či je už pripravená na vyzdvihnutie

Odkazy pre sledovanie zásielok:

ZÁSILKOVNA: http://www.zasilkovna.cz/vyhledavani/?det=%C4%8D%C3%ADslo+z%C3%A1silky

  

TOPTRANS: https://apis.toptrans.cz/search

 

DPD: https://www.dpd.com/tracking/(lang)/cs_CZ

 

 

 

Cena za dopravu:

 

Cena za zásielku 5,1 EUR 

Dobierka 0,98 EUR 

 

 

Cena za prepravu Toptrans je vypočítaná podľa hmotnosti objednaného produktu (súčet všetkých objednaných produktov)

Cena za zásielku od 13 EUR 

Dobierka 5,1 EUR 

 

 

Cena za prepravu DPD je vypočítaná podľa hmotnosti objednaného produktu (súčet všetkých objednaných produktov)

Cena za zásielku od 9 EUR 

Dobierka 1,96 EUR 

 

 

Nadrozmerné Zásielky (hokejky, hokejové tréningové bránky, strelecké plochy, brankárske betóny, ..) zasielame iba prostredníctvom prepravných spoločností DPD a TOPTRANS. Cena za zásielku od 11,5 EUR - podľa hmotnosti.

 

!! POZOR !! Cez Zásilkovna nemožno zasielať nadrozmerné zásielky. Len tovar s celkovými rozmermi do 100 cm (súčet všetkých strán zásielky v cm)

 

 

Nami dodávaný tovar je vždy zabalený tak, aby nedochádzalo k poškodeniu pri preprave.

Ak je súčasťou objednávky príslušenstva, za toto príslušenstvo sa dopravné neúčtuje.
!!!!! Balné je vždy ZADARMO !!!!!