Kompresne tričká

Vďaka tesnému strihu padne dámske kompresné tričko Under Armour dokonale na telo a bude ako vaša druhá koža , nech už budete kompresné tričko používať na behanie, tréning, alebo na akékoľvek športové aktivity .

Dámske kompresné tričko využíva technológiu materiálu Moisture Transport System, ktorá odvádza pot od vášho tela na povrch oblečenie, vďaka čomu kompresné tričko Under Armour lepšie schne a udrží vás dlhšie v suchu . Anti-odor technológie zabraňuje rastu baktérií , ktoré spôsobujú zápach, takže dámske kompresné tričko zostane dlho svieže a bez zápachu .

Dámske tričká Under Armour vyberajte podľa vonkajšej teploty - pre vyššie a vysoké teploty vyberte materiál HeatGear ® , určený k rýchlemu odvodu potu od tela s chladivým účinkom pre zachovanie optimálnej telesnej teploty. Pre chladné počasie a zimné športy je ideálne dámske kompresné tričko s materiálom Coldgear ® , ktorý využíva dvojvrstvovú tkaninu, v ktorej cirkuluje telesné teplo a udrží vás dlhšie v teple bez zbytočného zaťaženia.

Zobrazit:
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:0 produktov
Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.
Chyba při zobrazování komponenty 'CategoryUserContent3'