Under Armour AllseasonGear

Under Armour AllSeasonGear


medzi extrémy

Júlové trópy alebo arktické januára už atlétom vstup zakázaný nie sú. Línie   HeatGear   a   ColdGear   vás oblečú do sezóny extrémnych teplôt.

Čo ale jar alebo jeseň?

Doba nepredvídateľného počasia, kedy chvíľu svieti slnko, chvíľu fúka, chvíľu prší, niekedy sneží a teploty môžu dôjsť prudké zmeny v poriadku minút.

skutočne fungujúci   funkčné oblečenie   pre aprílové počasie by muselo vedieť okamžite reagovať. Z   tričká   schopného dobre ventilovať pri joggingu v dvadsiatich stupňoch Celzia zmutovať v hrejivý zvršok, akonáhle s náhlym zamračením oblohy teplota spadne o desať stupňov.

Under Armour AllSeasonGear to vie

rad   AllSeasonGear   používa špeciálne ošetrené látky určené na vonkajšie športové aktivity v jesennom i jarnom počasí.

Lovci, bežci, horolezci a golfisti - tí všetci ocenia oblečenie dizajnované pre športovanie v premenlivých podmienkach.

Invenčné konštrukcia látok určených do teplotného rozptylu 12-24 stupňov Celzia reaguje na momentálne počasie a v závislosti od teploty prispôsobuje profil, priedušnosť a hrejivosť aktuálnym podmienkam. Ku špičkovej teplotnú reguláciu prispieva MTS (Moisture Transport System), ktorý rýchlo odvádza akúkoľvek vlhkosť, tým vás udržuje v suchu a vaše oblečenie komfortne ľahké.VýrobcaUnder Armour
Under Armour AllseasonGear
Vytvorené4. 5. 2020
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies