!!! Od 22.2.2024 do 28.2.2024 máme ZAVŘENO - v tomto období nebudeme expedovat žádné objednávky !!!

Expedici zboží opět startujeme od 29.2.2024 (objednávky budou vyřizovány postupně, podle termínu přijetí)

Děkujeme Vám za pochopení.

 

Pánske funkčné prádlo Under Armour

Funkčné prádlo Under Armour - ako sa obliecť do posilňovne či na beh

Masaker bavlnenou pílou

Uřícení, potem zaliatu bežíte. V chrbte vám supia predsavzatia zlomiť posledný rekord, ale každý krok bolí.

Trest, za trest!

Pod pažou, na hrudníku, na chrbte, dokonca tam, kde chrbát prechádzajú v holú neslušnosť, a dokonca v neďalekom susedstve, áno tam - Vám striedavo prdí a plieska mokrú handru.

Bavlna - premočená.

Vŕzgajúce triko. Čo nezachytí, steká ktorej - do vrzajích treniek. Tie strácajú pôvodný tvar i funkciu. Rolujú sa, vykasávají, dokonca zadierajú priamo ... Do ...

Presne! Presne to si hovoríte, pretože pot, ktorý nezachytí mučiace nástroj zvaný mokré trenky, steká ešte ktorej - k ponožkám, do ponožiek, a skrze ponožky do topánok.

Vy celý žbluňkáte ako o piatkovej noci, ale toto opicou neskončí. Tu pomôže len - ááá, chladivý závan vetráku či vetra - ako osviežujúci.
A vôbec nevadí, že celý ten bavlnený obklad šmirglující Vaše telo práve vychladol a Vám je zrazu zima, čím ďalej väčšia zima a Vy, hoci sa to ešte pred chvíľou zdalo nemožné, prochladáte.

Keď už Vás reže bavlnená píla, je lepšie byť promzrlý. Aspoň necítite, ako sa vám na boľavých miestach bavlna prerezáva do mäsa, ktoré je samozrejme nutné nasoliť - potom.
Horšie potom bude sprcha. Horúca sprcha. To až dobehnete, telo sa upokojí, endorfíny doúčinkují a horúca voda pálčivo jasne odhalí, ako hlboko prenikol mokrú handru ...

Ak je to nevhodné, nečervenejte sa

Väčšina mužov síce rada listuje katalógy spodného prádla, ale len do chvíle, než narazí na sebe určenú sekciu. Existujú však výnimky.
Športovci, ktorí prešli masakrom bavlnenú pílou, vedia, že výber bielizne pre beh či do posilňovne neradno podceniť.

Katalóg s funkčným prádlom Under Armour si radšej prehliadnu celý. Tí, ktorí masakrom bavlnenou pílou neprešli a majú len čiastkové záujem poučiť sa z chýb druhých, možno práve hovoria ... Katalóg pánskych treniek? Ani náhodou!

Netreba funkčné prádlo, idem naostro!

Toť neškodný prístup - na prvý pohľad - ak hneď prvý pohľad nesmeruje do nohavíc plandavých šortiek, čo môže byť desivejšie než celá pánska sekcie katalógu funkčného prádla Under Armour.
Je síce pravda, že voľná vrchná vrstva telu neznemožňovali dýchať, ale stehy a látka ďalej prichádzajú do kontaktu s kožou, už môžu nepríjemne odrieť. Prípadný pot odreniny ešte viac

Príliš nekorigovaný pohyb niektorých nespútaných telesných častí potom len s trochou smoly môže viesť k veľmi nepríjemnému priškripnutiu. V posilňovni oným nespútaným partiám hrozí všemožné zavalenia, natrhnutie a skrúteniu.
V praxi teda športovať naostro môže mať ešte bolestnejšie následky než samotný masaker bavlnenou pílou.

Ak zvolíte správne Dobre padnúca kompresné prádlo Under Armour s plochým stehom nielen samo nereže, ale zároveň kožu chránia pred podržaním hornou vrstvou.
Vďaka systému odvodu vlhkosti na rube okamžite pohlcuje pot, ktorý špeciálne upravená vlákna rozptýli na povrchu lícnej strany, odkiaľ sa vlhkosť rýchlo odparí.

Na koži tak nedochádza ku čvachtavému efektu "ulepenej cukrík", ktorý v prípade pohybovej aktivity v chladnejších podmienkach môže spôsobiť podchladenie a v horúčave zas uľahčiť vznik plesní.
Vďaka stabilizácii telesnej teploty nielen znižuje riziko prechladnutia a podchladenie, ale taky nežiaduceho vychladnutí medzi sériema cvikov.

Ochrana anti-odor bráni vzniku baktérií spôsobujúcich pach. Kompresný trenírky všetko usadí do patričných medzí.
Nedochádza k vysokému jeku Potrefená husi, neb čo má perie, nelieta. Ponožky odvádzajúce vlhkosť sťažujú vznik pľuzgierov. Nemá čo stave vybuchnúť a bolieť.

Ak máte vrchnú vrstvu funkčného oblečenia, neznehodnotíte jej prínos zle zvoleným Na tých najnevhodnejších miestach už sa nebudete červenať.

VýrobcaUnder Armour
Pánske funkčné prádlo Under Armour
Vytvorené13. 5. 2020
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies