doprava patička HF+BH

Tovar, ktorý máme skladom dodáme našim zákazníkom spravidla do 48 hodín od objednania na akúkoľvek adresu v SR aj na Slovensko!

Rýchla expedícia:

Tovar NA SKLADE - tovar objednaný do 10.00 v pracovný deň posielame ihneď v deň objednania, pri objednaní po 10.00 tovar odosielame ďalší pracovný deň. Ostatný sortiment spravidla dodáme do 2–3 pracovných dní od potvrdenia objednávky. V prípade menej bežného tovaru Vám termín dodania vždy upresníme, telefonicky či e-mailom, prípadne navrhneme alternatívy.

Pri objednaní po 10.00 tovar SKLADOM odosielame ďalší pracovný deň. Ostatný sortiment spravidla dodáme do 2–3 pracovných dní od potvrdenia objednávky. V prípade menej bežného tovaru Vám termín dodania vždy upresníme, telefonicky či e-mailom, prípadne navrhneme alternatívy.

 

Výber dopravcu:

Tovar zasielame prostredníctvom prepravnej firmy TOPTRANS, DPD a prepravnou službou Zásielkovňa. Bežný rozvozový čas pri tejto doprave je od 8 do 18 hodín, každý všedný deň. Záleží iba na Vás, na akú adresu si Vami objednaný tovar necháte doručiť. Prepravca zaručuje oznámenie telefonicky alebo formou sms v deň doručenia zásielky. Vodič prepravnej spoločnosti Vás vždy pred samotným doručením bude kontaktovať a dohodne sa s vami na bližšom čase dodávky, ktorý Vám bude viac vyhovovať. V prípade, že nebudete na zvolenej adrese prítomní, dopravca Vám zanechá oznámenie o doručení, v ktorom nájdete kontakt na doručujúce depo pre upresnenie druhého bezplatného doručenia.

 

Sledovanie zásielok:

Akonáhle vybraný dopravca prevezme Vašu zásielku na prepravu, obdržíte prostredníctvom SMS alebo e-mailu prepravný kód zásielky. Zadaním kódu do systému sledovania ľahko zistíte, kde sa zásielka práve nachádza alebo či je už pripravená na vyzdvihnutie

Odkazy na sledovanie zásielok:

ZÁSILKOVNA: http://www.zasilkovna.cz/vyhledavani/?det=%C4%8D%C3%ADslo+z%C3%A1silky

 

TOPTRANS: https://apis.toptrans.cz/search

 

DPD: https://www.dpd.com/tracking/(lang)/cs_CZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies