Doprava

Tovar, ktorý máme skladom dodáme našim zákazníkom do 24 hodín od objednania na akúkoľvek adresu na Slovensko!

Rýchla expedícia:

Vďaka systému okamžitého prijímanie a vybavovanie objednávok, rýchle expedície a špedičné doprave IN TIME. Tovar vám zvyčajne doručíme do 24 hodín od objednania.

IN TIME - objednanie do 10.00 v pracovný deň.

Ostatný sortiment spravidla dodáme do 2-3 pracovných dní od potvrdenia objednávky. V prípade menej bežného tovaru Vám termín dodania vždy upresníme, telefonicky alebo e-mailom, prípadne navrhneme alternatívy.

 
Zásielkovňa

Tovar SKLADOM posielame v deň objednania do 10.00 hodín, pri objednaní po 10.00 hodín tovar odosielame ďalší pracovný deň.

Dopravca:

Tovar zasielame prostredníctvom prepravnej firmy IN TIME. Bežný rozvozový čas u tejto dopravy je od 8 do 18 hodín, každý všedný deň. Záleží len na Vás, na akú adresu si Vami objednaný tovar necháte doručiť. Prepravca zaručuje oznámenia telefonicky alebo formou SMS v deň doručenia zásielky. Vodič Vás vždy pred samotným doručením bude kontaktovať a dohodne sa s vami na bližšom čase dodávky, ktorý Vám bude viac vyhovovať.

V prípade, že nebudete na zvolenej adrese prítomní, dopravca Vám zanechá oznámenie o doručení, v ktorom nájdete kontakt na doručujúci depo IN TIME pre upresnenie druhého bezplatného doručenia.

Sledovanie zásielok:

V momente, kedy je Váš tovar vyexpedovaný, obdržíte od nás e-mail, v ktorom Vám zašleme informácie o čísle zásielky, vďaka ktorému môžete zásielku sledovať na adrese: https://intime.cz/track_and_trace , http://www.zasielkovna.sk/vyhledavani/?det=%C4%8D%C3%ADslo+z%C3%A1sielky

 

Cena za dopravu:

Pri nákupe nad 300, - Euro máte dopravu úplne ZADARMO!

IN TIME

Cena za prepravu IN TIME: 8,5 EUR/ zasielka

Dobierka IN TIME: 2 EUR/ zasielka

 

ZÁSIELKOVŇA

Cena za prepravu Zásielkovňa Slovensko - 3,74 EUR/zásileka

Dobírka Zásielkovňa Slovensko - 0,98 EUR/zásielka

 

 

Nami dodávaný tovar je vždy zabaleny tak, aby nedochádzalo k poškodeniu pri preprave.

Ak je súčasťou objednávky príslušenstva, za toto príslušenstvo sa dopravné neúčtuje.
!!!!! Balné je vždy ZADARMO!!!!!