Studená sprcha pre lenivosť

Fikcia? Realita

Je krásne. Chladno, ale pekne. Idete behať. Alebo hrať futbal. Alebo golf. Alebo sa len prejsť. Ten vietor je obyčajný vánok, kto by sa ho bál. Síce trochu silnie, ale že by to bol víchor? Len vietor.

O pár minút neskôr ...

Vietor sfoukal dohromady nečakaná, hustá, šedočierna mračná, ktorá vám čoskoro spadnú na hlavu čoby všetko prestupujúce lejak. Pokrčíte ramenami, nasadíte si kapucňu mikiny a bežíte ďalej. Mohli by ste sa nechať poliať vedrom vody. Ste totiž oblečenie do zvrškov
Under Armour Storm.

Čo je to?

Vysoko vodovzdorná kolekcia športového oblečenia na báze technológií Charged Cotton a ColdGear, doplnená o spoľahlivo nepremokavú vrstvu systému DWR (Durable Water Resistant).

Ako to funguje?

Keď sa spotíte, čoskoro uschne, pretože technológia Charged Cotton vlhkosť rozoženie do šírky, takže sa rýchlo odparí, ale hlavne: Vďaka vodovzdorné vrstve nepremoknete ani zvonku. Systém DWR zaistí, že po vás voda alebo sneh stečú.

Je to pohodlné?

Úplne. Materiál je mäkký a nehryzie. Mikiny Under Armour Storm majú Zriasená spodnú vrstvu príjemnú na dotyk, ktorá hreje. Sú ako väčšina mikín, len ... Narozdiel od bežného oblečenia sa v nich nevrátite domov zaliatu potom alebo dažďom.

Čo všetko vám nepremokne?

V rade športového oblečenia Under Armour Storm možno nakúpiť mikiny, nohavice, batohy a topánky.

Nevýhody?

Nebude možné vyhovoriť sa na počasie, až sa vám nebude chcieť ísť behať.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies