Under Armour AllSeasonGearMedzi extrémami

Júlové trópy alebo arktické januári už atlétom zapovedané nie sú. Radu HeatGear a ColdGear vás oblečú do sezóny extrémnych teplôt.

Čo ale jar alebo jeseň?

Doba nepredvídateľného počasia, kedy chvíľu svieti slnko, chvíľu fúka, chvíľu prší, niekedy sneží a teploty sa môžu prudko zmeniť v niekoľkých málo minútach.

Skutočne fungujúci funkčné oblečenie pre aprílové počasie by muselo vedieť okamžite reagovať. Z trička schopného dobre ventilovať pri joggingu v dvadsiatich stupňoch Celzia zmutovať v hrejivý zvršok, akonáhle s náhlym zamračením oblohy teplota spadne o desať stupňov.

Under Armour AllSeasonGear to vie

Rad AllSeasonGear používa špeciálne ošetrené látky určené na vonkajšie športové aktivity v jesennom i jarnom počasí.

Lovci, bežci, horolezci a golfisti - tí všetci ocenia oblečenie dizajnované pre športovanie v premenlivých podmienkach.

Invenčná konštrukcia látok určených do teplotného rozptylu 12-24 stupňov Celzia reaguje na momentálne počasie a v závislosti na teplote prispôsobuje profil, priedušnosť a hrejivosť aktuálnym podmienkam. Ku špičkovej teplotnej regulácii prispieva MTS (Moisture Transport System), ktorý rýchlo odvádza akúkoľvek vlhkosť, tým vás udržiava v suchu a vaše oblečenie komfortne ľahké.
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies