Under Armour HeatGear

Prežite dovolenku v Afrike.

Under Armour a ich funkčné handry ...

Nosia je kdekto. Hokejisti, futbalisti, cyklisti, lyžiari, vojaci - prečo?

Matthew Vandyke

Spýtajte sa Matta

Matthew Vandyke je jeden z tých magorov, ktoré s kamerou na motorke prechádzajú miestami, kde dobrú noc nedávajú líšky, ale guľky.

Posledných pár rokov prechádzal turistickýma atrakciami Stredného východu a Severnej Afriky.

Najmä v lete sú africká sparna v kombinácii s motorkárskym odenia dobrým základom pre halucinácie.

Trebárs ceduľu v púšti hlásajúci: „ práve vchádzate na území dehydratácia, kolapsu a smrti. ”

Mal šťastie

V roku 2011 sa Matt pridal na stranu „bojovníkov za slobodu” vo vojne proti Kaddáfího režimu v Líbyi.

Zajali ho. Vsadili do betónovej kobky meter krát meter. Spoločnosť mu robili nápisy v arabčine vryté do stien. Čo asi znamenali?

Je mi horúco!

Aby nie. Matt mal šťastie. Tri roky predtým ho firma Under Armour zaopatril kolekcií funkčného oblečenia HeatGear . Keď ho zajali, mal na sebe tričko Under Armour s dlhým rukávom a taky funkčné trenky . To isté mal na sebe o pol roka neskôr, keď úspešne pláchl.

Najlepšia reklama

Prežil Matt leto v betónovej kobke vďaka hadrům Under Armour? Možné to je. Čo mal vlastne na sebe?

Technológia HeatGear

Využitím super-ľahkých vlákien športovcov či zajatcov chladí a pomáha udržiavať v suchu aj v najväčšom teple. Vsakuje vlhkosť a uľahčuje ventiláciu. Tohle dnes o sebe tvrdí kadejaké tričko. Čo všetko ale zahŕňa HeatGear tech?

Moisture Transport Systems

Špeciálne ošetrená vlákna odsávajú telesnú vlhkosť, ktorú čulo prepúšťajú na povrch materiálu, odkiaľ sa rýchlo odparuje. Aj pri extrémnej perspirácii zostáva oblečenie ľahké a telo športovca či zajatca udržiava v chlade a suchu. To mohlo Mattovi na vrchole leta - pod slnkom či väzenským mundúrom - celkom bodnúť.

Odor Control

Anti-mikrobiálne technológie Odor Control bráni v raste smradonosným potvorkám, ktoré sa tak nešíri materiálom oblečenia a nemôžu rozsievať svoj ​​najväčší prínos - puch. V kombinácii s MTS a zrýchleným odparovaním vlhkosti predstavuje Odor Control najefektívnejší spôsob redukcie telesného pachu. Tak prežil Mattov nos.

UPF (Ultra-Violet Protection Factor)

Chráni pred ultra-fialovým žiarením. Čo dodať? Nie úplne zlá vec pre kožu prechádzajúce africkým letom.

Toto boli základy kolekcia oblečenia HeatGear, ktoré však môže byť šité z rôznych materiálov:

Under Armour Tech

Klasický super-ľahký materiál imitujúci bavlnu, leč poskytujúci všetky funkčné výhody syntetických materiálov.

Charged Cotton

Vylepšená bavlna. Kombináciou neošetrených a - naopak - špeciálne ošetrených bavlnených vlákien schne až 5x rýchlejšie ako obyčajná bavlna - pritom je rovnako ľahká, komfortná a príjemná. Ideálne pre šport v horúčave alebo varenie v kobke.

Under Armour Catalyst

Super-ľahký a jemný materiál regulujúci telesnú teplotu. vlastne; o super-ľahkosti a jemnosti hovoríme stále. V tom prípade je Under Armour Catalyst super-super-ľahký, jemný, a - prekvapenie na koniec - je vyrobený z recyklovaných plastových fliaš! Neviem, či mal Matt na sebe práve Under Armour Catalyst, ale ak áno, mohol do steny kobky vyryť: „prežijem - chladí ma tričko z tvojej ropy, Muamar!”

Under Armour Coldblack

Tmavé látky vyrobené touto technológiou na priame slnko reagujú ako látky svetlé - takže sa v lete neuvaríte ani v čiernom triku . Svetlé látky vyrobené technológiou Coldblack budí dojem, ktorý žiadne iné látky - tmavé alebo svetlé - nebudí; že na sebe nemáte vôbec nič. Keby tričká technológie Coldblack neobsahovala najefektívnejší systém tepelnej regulácie a odsávanie vlhkosti, bolo by na mieste povedať, že práve z tejto série športovci „tečú” najviac.

HeatGear Flyweight

Ultra-ľahký materiál s dômyselne všitými dierkovanými pruhy, ktoré zefektívňujú reguláciu teploty a odparovanie vlhkosti. Voľné rukávy s plochými stehmi poskytujú maximálnu voľnosť. Ultra-ultra-ľahké.

HeatGear Sonic

Posledná a najaktuálnejšie výstrel z guľometov fabriky Under Armour. Kompresný materiál - dokonale padne a zvyšuje výkonnosť svalov. Hovoria mu „druhá koža” - Narozdiel od mnohých iných kompresných materiálov je pohodlný, takže tričká , trenírky , nohavice a tielka Sonic môžete nosiť celý deň.

Hádankou zostáva už len to ...

Čo presne mal na sebe Matt.


Under Armour HeatGear Under Armour HeatGear

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies