Under Amour Coldgear

Športujte aj v zime.

Under Armour ColdGear

Ak ešte neprišla, bude tu čoskoro. So suchým lístím padá teplota. S teplotou dážď. Akonáhle teplota spadne pod úroveň dažďa, začne padať sneh.

Bude zima.

To ale neznamená, že nutne musí uschnúť, padnúť a zamrznúť vaše fyzička. Ak ste jeden z notorických pobiehašov, poskakovačov či lezcov alergických na dlhodobý pobyt v nore, zima vás nezastaví.

Dobre ale viete, že zatiaľ čo v lete nadbytočné zvršky zložíte (keď nebežíte v oblečenie HeatGear) a utekate ďalej, v čom vybehnete v zime, v tom sa vrátite a ak je to málo, vrátite sa nadlho, pretože vzápätí si ľahnete s virózou.

Nechcete byť prikovaní doma len preto, že padá sneh? Potom musíte dobre vybrať, v čom vybehnete von.

Under Armour ColdGear

Rad oblečenie ColdGear je navrhnutá tak, aby umožnila neobmedzenú vonkajšiu aktivitu v chladnom počasí. Funkčným systémom dvoch vrstiev bojuje proti vnútorným i vonkajším nepriateľom športu v zime.

Spodná vrstva hreje a odvádza prebytočné teplo, čím udržuje ideálnu teplotu, vrchná vrstva zaisťuje, aby sa vám na telo neprokousal chlad.

Systém rozlíšenie hrúbky spodnej vrstvy na stupnici 1 až 3 (od najtenšej po najhrubšiu) vám umožní zvoliť oblečenie vyhovujúcu konkrétnemu počasie. Vďaka špeciálne ošetreným látkam navyše oblečenie ColdGear odvádza akúkoľvek vlhkosť, takže nehrozí, že potem nasiaknuté zvršky zamrznú a vytvorí okolo vás ľadový pancier.

Technológia Anti-Odor zamedzuje rastu a množeniu mikróbov spôsobujúcich pach.

Klasikou Under Armour je ergonomický dizajn. Látky typu 4-Way Stretch a zmysluplne umiestnené ploché švy neobmedzujú pohyblivosť ani nedrú, čo oceníte, keď vybehnete vo väčší zime - oblečení do niekoľkých vrstiev.

Nie je to len šírka sortimentu ColdGear (je možné obliecť sa od hlavy až k päte), alebo ergonimický prístup k dizajnu, čo umožňuje pohodlne kombinovať jednotlivé kusy oblečenia.

Podľa ľubovôle a vonkajších podmienok sa môžete pohodlne zabaliť do ColdGear vďaka pestrému sortimentu strihov:

Kompresný strih:

Dokonale padnúce modely spevňujú postavu a zvyšujú výkonnosť. Veľmi dobre slúži čoby prvá alebo podvliekacia vrstva ďalšieho oblečenia. Pocitovo k vám priľnú ako druhá koža a parádne odvádza vlhkosť. Zároveň však udržiavajú teplo, takže vo znesiteľne chladnom počasí je možné oblečenie kompresného strihu použiť samostatne.

Loose:

Voľnejšie oblečenie. Spodnú vrstvu zvyčajne tvorí načesaná, špeciálne upravená bavlna, ktorá zaisťuje cirkuláciu tepla a zároveň odvádza vlhkosť. Modely strihu „ loose” je možné nosiť samostatne alebo ako ďalšiu vrstvu cez modely kompresného strihu.

Outwear:

Bundy, kabáty a svetre rôzneho stupňa hrejivosti.

Under Armour ColdGear

Fitted alebo Base:

Hrejivé a zároveň dobre ventilujúce, dokonale padnúce podvlikacie oblečenie vhodné na celodenné nosenie.

Nekonečná invencia a variabilita

Práve možnosť vybrať si a zostaviť z rady ColdGear jedno - alebo niekoľkovrstvové oblečenie pre určitú aktivitu, teplotu a špecifické klíma činí Under Armour ColdGear populárnym medzi lyžiarmi, sánkari, rýchlokorčuliari či horolezci. Taky lovci, dobrodruhovia a turisti ocenia možnosť efektívne sa chrániť pred zimou.

Čo ale bežci a naozaj nízke teploty? Čo ak do mrazu ešte navyše fúka ľadový víchor?

Ešte nedávno ani sebeinteligentněji dizajnované funkčné oblečenie nezabezpečilo možnosť ísť bezstarostne behať do skutočne pálčivých mrazov. Platilo, že:

ak sa neoblečie dosť, omrzneme alebo zmrzneme. Keď sa navlečiete do štyroch vrstiev, budete sa kolísať ako opitý snehuliak.

Potom Under Armour vyvinul rad ColdGear Infrared.

Všetky výhody rady ColdGear doplnil o tepelne vodivý film atramentu s obsahom keramiky, ktorým je ošetrená spodná vrstva.

Keramický film vyhľadá a vstrebe vašu telesnú teplotu, ktorú roznesie práve na miesta, ktoré najviac potrebujú zohriať. Tým Infrared bežca udrží v teple dlhšiu dobu - bez nutnosti nepohodlného vrstvenie oblečenia.

Vrstva atramentu však nijako neznižuje pohodlie ani nezhoršuje priedušnosť či odvod vlhkosti. A tak už bežci nemusia zostávať doma ani v tých najväčších mrazoch.Under Armour Coldgear
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies